Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Mister | 나의 아저씨 - Dizi, 2018
Video 
My Mister

Yine bir kore dizisi, yine bir efsane diyebiliriz. Bastan sona kalite kokan bir yapim.

Mart-Mayis 2018 arasinda yayinlanan, 16 bölümlük bir dizi. Bölüm süresi 90 dakika. 

[Resim: MyMisterposter.jpg]

Basrolleri Lee Sun-Kyun (resimde soldan ikinci, dizide ismi Park Dong-Hoon) ve Lee Ji-Eun (resimdeki tek kadin, dizide ismi Lee Ji-An) paylasiyor. Lee Ji-Eun'u sarkici IU olarak taniyor olabilirsiniz. Basrol olmasa da, Jang Ki-Yong'da dizide rol aliyor ve gördügüm kadariyla son zamanlarda bayagi sorulan bir oyuncu olma yolunda.
Resimde en sag ve en solda bulunan beyler de bizim Dong-Hoon'un abi ve kardesi.

My Mister dizisinin konusu

My Mister dizisinin konusuna gelecek olursak, kisaca söyle özetleyeyim.
Ji-An ninesine bakan, cok ama cok zor sartlarda yasan bir kizimiz. Dong-Hoon kardeslerine kiyasla iyi bir hayata sahip (evli, iyi bir isi var) ama farkli sorunlari olan beyefendimiz (dizinin ismi de Beyefendim anlamina geliyor). Bu ikilinin hayatlari ayni sirkette calisinca farkli olaylardan dolayi kesisir. Böylelikle birbirlerinin yaralarina merhem olurlar gibi bisey olur.

Acikcasi, diziye isinmak ilk basta biraz sürdü, tam olarak ne izledigimi anlayamadim ama bölümler ilerledikce iyi ki izlemisim dedim. Hayatin icinden bir dizi, cok güzel oyunculuklar ve olgun kisilikleri ile kendini bana sevdirdi. 

Her zaman oldugu gibi, bu diziyi de Netflix'den izledim. 

My Mister dizisinin Türkce uyarlamasi var mi?

Henüz yok, ama gecenlerde bu dizinin de uyarlamasinin konusuldugunu okudum. Ayni havayi yakalayabilecekler mi, cok emin degilim. Bence önce orjinalini izleyin. 

Fragman yerine, suraya dizinin sarkilarindan birini ekleyeyim. 

#mymister #sondia #grownups #koredizileri #koreyapimi #netflix #나의아저씨 #kdrama
imza
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi